"Teddyway"ir plīša rotaļlietu, ziedu un saldumu tirdzniecības uzņēmums, kas aicina jebkuru uzņēmumu vai privātpersonu iegādāties mūsu produktus lielos daudzumos.

Mēs cenšamies mūsu produktu vairumtirdzniecību padarīt pieejamu ikvienam. Šī iemesla dēļ, ja vēlaties iegādāties lielāku daudzumu produktu, mēs piemērojam no 15% līdz 40% atlaidi visām mūsu e-veikala precēm.

Mūsu produkcija:
Giant teddy bears
Giant stuffed unicorns
Giant stuffed elephants
Giant stuffed flamingos
Giant stuffed koalas
Giant stuffed pandas
Giant stuffed bunnies
Giant stuffed tigers
Giant stuffed penguins
Rose teddy bears
Flower boxes


Kā sazināties vairumtirdzniecības un sadarbības jautājumos?

Par vairumtirdzniecību un sadarbību varat sazināties ar mums pa e-pastu: info@teddyway.lv vai citi kontakti mūsu kontaktu lapā: https://www.teddyway.lv/kontakti. Pirms tam lūdzam uzmanīgi izlasīt visus šajā lapā izklāstītos nosacījumus.


Kas var pieteikties vairumtirdzniecībai?

Jebkurš uzņēmums vai privātpersona, kas vēlas iegādāties lielāku daudzumu mūsu produkcijas.


Vai ir jāmaksā reģistrācijas maksa?

Nē, mēs neiekasējam maksu par sadarbības un tirdzniecības reģistrāciju.


Vai ir citi papildu maksājumi tiem, kas vēlas sākt sadarbību?

Nē, mēs nepiemērojam nekādas papildu maksas, ja jūs pērkat preces bez starpniekiem.


Kāda atlaide tiek piemērota vairumtirdzniecībai?

Pasūtot lielāku daudzumu mūsu produkcijas, mēs piemērojam no 15% līdz 40% atlaidi no norādītās mazumtirdzniecības cenas (izņemot norādīto cenu izpārdošanas laikā).


Vai ir noteikts minimālais pasūtījuma apjoms, iegādājoties preces par vairumtirdzniecības cenām?

Jā. Lai mūsu produkciju iegādātos par vairumtirdzniecības cenām, pasūtījuma vērtībai jābūt ne mazākai par 1500 EUR (pirms atlaides). Šajā summā nav iekļauta piegādes maksa un pievienotās vērtības nodoklis.


Kā tiek piegādāts vairumtirdzniecības pasūtījums?

Lai piegāde būtu ātra un droša, preču piegādei mēs atkarībā no vairumtirdzniecības pasūtījuma lieluma izmantojam vietējos/starptautiskos loģistikas partnerus vai DPD/DHL kurjeru pakalpojumus. Tādā veidā mēs nodrošinām, ka sūtījums jūs sasniegs norādītajā laikā un krava netiks sabojāta. Piegādes maksa var atšķirties atkarībā no pasūtījuma apjoma.

Product added to wishlist

Lai nodrošinātu saviem apmeklētājiem pārlūkošanas kvalitāti, statistikas un tirgdarbības mērķiem interneta mājaslapā izmantojam sīkfailus, kurus jums ir iespēja jebkurā brīdī izslēgt.