Lieli Plīša Tīģeri - Liels Plīša Tīģeris

Lieli Plīša Tīģeri  - Liels Plīša Tīģeris
Attēlo 1-4 no 4 produktiem

Sveiki, es esmu Tīģeris!

Droši vien esi dzirdējis interesantus un diženus stāstus par graciozajiem tīģeriem? Varu tevi iepriecināt – šie stāsti ir par mani! Varbūt es neesmu tik majestātisks un graciozs, taču es esmu visīstākais tīģeris! Un, kā zināms, tīģeriem nepatīk būt vieniem, tāpēc es meklēju sev labāko draugu! Varbūt tas esi tu?

Mans kažociņš ir mīksts un maigs, ideāli piemērots glāstīšanai un apskaušanai, bet mana plīša sirds ir laimes un mīlestības pilna, un es bezgalīgi vēlos tajā dalīties ar jums. Tu droši vien zini, ka tīģeri ir slaveni ar savu nežēlību, tāpēc ar mani tev nedraudēs nekādas briesmas un nebiedēs slikti sapņi! Tīģera dzīvē ir ļoti svarīgi atrast sev labāko draugu, ar kuru spēlēties vai vienkārši kopā pavadīt laiku. Steidzos gatavoties braucienam pie tevis, mans draugs. Uz drīzu tikšanos!


Rotaļas un jautrība!

Tīģeri ir īsti jautrības karaļi, kas visus aplipina ar labu noskaņojumu. Lai arī no pirmā acu uzmetiena viņi šķiet majestātiski un nopietni, tuvāk iepazīstot, jūs redzēsiet, ka viņi ir nelabojami jautrībnieki un rotaļu aizsācēji. Joki un ķeršana ir tīģeru iecienītākās spēles, tāpēc esiet gatavi draiskoties un ālēties! Dodieties piedzīvojumos kopā!

Iepazīstiet viens otru! Kad būsiet noguruši no visām jautrībām, pastāsti savam jaunajam draugam stāstus par diženajiem tīģeriem, kas ar savu gudrību pieveica sliktos puišus. Viņiem bezgalīgi patīk šie stāsti! Tīģeri vienmēr priecājas par sava labākā drauga sabiedrību un pretī dāvā savu siltumu un mīlestību. Jo būt kopā vienmēr ir labi!


Atpūtīsimies!

Lai arī liekas, ka tīģeri ir ļoti aktīvi, vairāk par visu viņiem patīk paslinkot! Un, lai slinkot būtu jautrāk, nepieciešama drauga kompānija. Tīģeri ir bezgala uzticīgi saviem draugiem, tieši tāpēc viņi labprāt pavadīs laiku kopā, pat neko nedarot! Tu redzēsi – tev vēl nekad nav bijusi tik laba kompānija slinkošanai.

Guliet, smejieties līdz asarām vai vienkārši sēdiet klusumā. Nav svarīgi, kā pavadīsiet laiku, galvenais ir būt kopā un izbaudīt ikvienu mirkli, jo tieši tam mums ir draugi!

Product added to wishlist

Lai nodrošinātu saviem apmeklētājiem pārlūkošanas kvalitāti, statistikas un tirgdarbības mērķiem interneta mājaslapā izmantojam sīkfailus, kurus jums ir iespēja jebkurā brīdī izslēgt.